KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5704532

nr 570 4532

Rolf Lidberg

(1930-2005), Sverige

Blandteknik, signerad Rolf-Rolf Lidberg, troll med barn, 28x18

Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.

måndag 9 mars 2009

Rolf Lidberg

Läs mer om Rolf Lidberg